how to create your own website
vivoactive 3 family
vivoactive 3 family

vívofit™ jr.2

MONITOR AKTIVITY ŠPECIÁLNE NAVRHNUTÝ PRE DETI - S NOVÝMI TÉMATICKÝMI DOBRODRUŽSTVAMI NA OBJAVOVANIE. RODIČIA SLEDUJÚ AKTIVITU SVOJICH DETÍ, PRIDEĽUJÚ IM POVINNOSTI A PODPORUJÚ ICH V ZDRAVÝCH NÁVYKOCH.

Disney
ikony
Star wars

Monitor aktivity je dostatočne odolný, aby zvládol hry vašich detí aj v náročných podmienkach aj vo vode a s výdržou batérie až do 1 roka nemusí byť žiadna akcia prerušená kvôli nabíjaniu. Rodičia prideľujú povinnosti a odmeňujú cez bezplatnú mobilnú aplikáciu. Počas plnenia cieľa 60 minút aktivít deti postupne prechádzajú v aplikácii jednotlivými časťami dobrodružstiev.

Marvel

Rodičmi spravovaná mobilná aplikácia vívofit™ jr.2

Inšpirujte svoje deti, aby zostali aktívne každý deň novými dobrodružstvami. Každý deň, keď splnia cieľ 60 minút aktivity, postúpia ďalej v dobrodružstve. Dobrodružstvo zodpovedá štýlu náramku, ktorý si vyberiete. Prístup k novým dobrodružstvám a ešte viac zábavy získate kúpou nových náramkov a ich spárovaním s mobilnou aplikáciou.

Rodičia spravujú monitor aktivity svojich detí prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie. Môžu pridávať viac detí, sledujú ich kroky, spánok, aktivitu počas dňa a údaje o povinnostiach, keď náramok zosynchronizujú s mobilným zariadením. Prideľujú úlohy a povinnosti, nastavujú plánované upozornenia, zistia, koľko mincí má každé dieťa, prístup k dobrodružstvám, a dokonca môžu pozvať celú rodinu, aby všetci spoločne súťažili v dennej krokovej výzve - a to všetko prostredníctvom mobilného zariadenia.

aplikácie
VÝDRŽ BATÉRIE AŽ 1 ROK

VÝDRŽ BATÉRIE AŽ 1 ROK

vívofit jr. 2 je vybavenú vymeniteľnou batériou s výdržou až 1 rok, čo znamená, že zábavu nemusíte prerušovať pripájaním monitora k nabíjačke. Je perfektný na nosenie 24/7: pohodlný, vodeodolný,
pevný a odolný voči zafarbeniu a vyblednutiu.

DENNÝ CIEĽ AKTIVITY

DENNÝ CIEĽ AKTIVITY

Organizácie ako The U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) odporúčajú pre deti aspoň 60 minút fyzickej aktivity každý deň. vívofit jr. 2 sleduje plnenia 60 minútového cieľa aktivity počas dňa a
podporuje deti zobrazením ich pokroku a ponúka tiež postup v plnení dobrodružstiev v bezplatnej mobilnej aplikácii. Tiež monitoruje kroky a spánok.

balenie

Garmin Slovensko, 2019