create a site for free
Mobirise

Kráčaj. Behaj. Hraj sa. Bicykluj. Plávaj. Hraj golf. Lez. Skáč.
Zoznámte sa s wearables, ktoré vám pomôžu poraziť včerajšok.

vívosport®

vivosport family

SMART MONITOR AKTIVITY S PULZOMEROM NA ZÁPÄSTÍ
- Vstavané GPS
- Funkcie konektivity
- Farebný displej
- Fitness monitoring
- Celodenné sledovanie stresu

Štýlový, štíhly vívosport s Elevate pulzomerom sleduje váš pulz počas celého dňa priamo na zápästí. Diskrétny dotykový displej sa zobrazí len vtedy, keď to potrebujete a je perfketne čitateľný na priamom slnku aj v tme. Vďaka vstavanému GPS precízne sleduje vaše prechádzky, túry, beh či cyklo výjazdy. vívosport počíta vaše kroky, počet nastúpaných/zídených poschodí a odmeria čas vašej športovej aktivity. Sleduje váš pulz pre presné počítanie spálených kalórií. Monitoruje úroveň vašej kondície pomocou VO2 max a odhadne váš kondičný vek. Nové profily aktivít a počítanie opakovaní prinesie do vášho cvičenia viac pohody a môžete sa sústrediť na správne prevedenie cvikov. Na displeji sa zobrazia sms, prichádzajúce hovory, emaily a iné upozornenia, ak pripojíte vívosport k svojmu smartfónu. Tiež môžete pozrieť, aké bude počasie, alebo ovládať prehrávač hudby vo vašom smartfóne. 

vivosport bezec

Vo vnútri alebo vonku

Beh, 5K pretek alebo beh na bežiacom páse - vívosport to všetko môže zaznamenať. Kardio, cyklistika, chôdza a silový tréning - aj toto všetko vívosport zvládne. Vstavané GPS vám dá správnu presnosť, pokiaľ trénujete tak, ako chcete.

vivosport remienok

Ultratenký, navrhnutý pre život

Využite skvelé príslušenstvo, nech ste kdekoľvek. Pri hrúbke menšej než 11 mm je vívosport tak štíhly, že môžete zabudnúť, že ho máte na sebe. A ak aj áno, vôbec to nevadí, pretože tento monitor aktivít je dokonale bezpečný na nosenie pri sprchovaní a dokonca aj pri plávan. A jeho jasný farebný dotykový displej je ľahko čitateľný, dokonca aj pri slnečnom svetle.

vivosport fitness

Sledujte svoje schopnosti a stres

vívosport má zabudovaný pulzomer, aby vás sledoval a aby ste sa dozvedeli viac o vašej kondícii a reakcii vášho tela na potenciálny stres. Zobrazenie VO2 max, čo je ukazovateľ fyzickej kondície v priebehu času. Monitoruje tiež vašu variabilitu srdcovej frekvencie na výpočet a zobrazenie vašej úrovne stresu vždy, keď sedíte alebo ste v pokoji.

vivosport gym

Zdieľajte a súťažte

Garmin Connect ™ je váš mobilný pomocník, ktorý vám ukáže všetky zaznamenané dáta a aktivity, týždenné výzvy, ktoré vás inšpirujú, aby ste priniesli to najlepšie a spojili sa s inými používateľmi s cieľom zvýšiť motiváciu. Vivosport sa automaticky synchronizuje so systémom Garmin Connect, takže je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým detailne zobrazovať denné údaje o sledovaní. Je bezplatná a dostupná na webe alebo na vašom smartfóne pomocou aplikácie Garmin Connect ™ Mobile.

Move IQ

Move IQ®

Nemusíte spustiť a zastaviť časovač vždy, keď začnete novú aktivitu. Zariadenie automaticky rozlišuje pohyby, ako je chôdza, cyklistika, plávanie a tréning na eliptickom trenažéry.
Viac informácií sa zobrazí v účte na Garmin Connect.

Garmin Connect

Garmin Connect™

Bezplatná mobilná aplikácia Garmin Connect Mobile vás motivuje a automaticky pracuje s vaším Garmin zariadením. Prehľadné a farebne odlíšené karty zobrazujú váš denný a týždenný pokrok v plnení kondičných a wellness cieľov a poskytuje prehľady, ktoré vás udržujú v pohybe. Môžete sa pripojiť a súťažiť so svojimi priateľmi v zábavných výzvach, motivovať sa navzájom k úspechom a dokonca zdieľať svoje víťazstvá na sociálnych sieťach.
Garmin Connect je bezplatný a dostupný tiež na webe.

Garmin Index váha

Vážte si svoj aktívny život

Pričinte sa o svoje zdravie aj so smart váhou Garmin Index™. Váha meria vašu hmotnosť , BMI, telesný tuk, hydratáciu organizmu, hmotu kostí a hmotu kostrového svalstva. Váha Index sa prostredníctvom Wi-Fi® automaticky pripojí a synchronizuje s vaším kontom na Garmin Connect™. Všetky potrebné údaje tak máte uložené a môžete sledovať svoje zlepšenie.

vívofit 4 vívomove HR vívosmart 4 vívosport vívoactive 3 vívoactive 3 Music
Body Battery™ monitorovanie energie o
Pulse Ox snímačo
Hudbao
Pulzomer na zápästíooooo
VO2 max/fitness vekooooo
Celodenné monitorovanie stresuooooo
Connect IQ™ app oo
Garmin Pay™oo
Sledovanie aktivityoooooo
Pokročilý monitor spánku (fázy spánku)ooooo
Pokročilý monitor spánku s Pulse Ox snímačomo
Dotykový displejooooo
OLED displejoo
Vstanané GPS ooo
Smart notifikácieooooo
Text response (Android™)ooo
Nájdi môj telefón ooooo
Nájdi moje hodinkyooooo
Ovládanie prehrávača hudbyooooo
Vlastná aplikácia aktivityoo
Počítanie opakovaníooooo
Vlastné silové, kardio, bežecké a cyklo tréningyoo
Výdrž batérie Viac ako 1 rok Do 5 dní v smart móde;
Do 2 týždňov v móde hodinky
Do 7 dníDo 7 dní v m´de hodinky/sledovanie aktivity;
Do 8 hodín použitie GPS
Do 7 dní v smarthodinky móde;do 13 hodín v GPS móde Do 7 dní v smarthodinky móde a do 5 hodín v GPS móde s hudbou

Garmin Slovensko, 2019