vívoactive 4/4S

vívoactive® 4/4S

GPS smart hodinky s celodenným monitorovaním zdravia.

ikony
séria vívoactive 4/4S

Porazte včerajšok pomocou smart hodiniek vívoactive 4 a vívoactive 4S.
Sú dostupné v dvoch veľkostiach a majú najširšiu dostupnú skupinu funkcií na monitorovanie zdravia počas celého dňa, ukladanie hudby a animované cvičenia na displeji, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Zvýšte intenzitu každej aktivity vďaka svojim obľúbeným zoznamom skladieb Spotify®, Deezer alebo Amazon Music, ktoré si stiahnete priamo do hodiniek.

Celodenné monitorovanie zdravia

Celodenné monitorovanie zdravia

K dispozícii máte množstvo funkcií monitorovania zdravia počas celého dňa, ktoré sledujú úroveň energie, pulz, dýchanie, menštruačný cyklus, stres, spánok, srdcový rytmus, hydratáciu a ďalšie.

Hudba na cestách

Hudba na cestách

Ľahko sťahujte skladby priamo do hodiniek vrátane obľúbených zoznamov skladieb zo Spotify®, Deezer alebo Amazon Music. Počúvajte prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel (predávajú sa osobitne), ktoré sú vybavené technológiou BLUETOOTH®.

Predinštalované športové aplikácie a tréningové plány

Predinštalované športové aplikácie a tréningové plány

Zostaňte aktívni s viac ako 20 predinštalovanými športovými aplikáciami - vrátane plávania v bazéne, behu, bicyklovania, golfu, lyžovania, veslovania a ďalších. Funkcia Garmin Coach vás pripraví na 5K, 10K beh alebo polmaratón ako váš osobný tréner priamo na zápästí.

Animované cviky na displeji

Animované cviky na displeji

Ľahko sledovateľné, animované kardio, silové cvičenie, cvičenie jogy a cvičenia Pilates sú predinštalované v hodinkách a ďalšie si môžete stiahnuť z aplikácie Garmin Connect™.

Bezkontaktné platby

Bezkontaktné platby

Nemáte peňaženku? Žiadny problém. Zaplaťte rýchlo a jednoducho bezkontaktne hodinkami vďaka aplikácii Garmin Pay™.

remienky

Vylepšite svoj štýl

Či uprednostňujete športový vzhľad alebo trochu luxusu, je ľahké spojiť váš štýl s vymeniteľnými doplnkovými remienkami pre vaše fitness hodinky. Prejdite zo silikónu na kožu a späť ihneď - bez potreby nástrojov.

Garmin Connect™

Garmin Connect™

Je čas. Garmin Connect je naša bezplatná online komunita, kde môžete skontrolovať svoj pokrok, pripojiť sa k výzvam, získavať farebné odznaky a dokonca zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí. Porazte včerajšok v dennom počte krokov. Trénujte na najbližších 5K, 10K alebo polmaratón s odborným tréningom a dynamickým tréningovým plánom. Sledujte podrobnosti menštruačného cyklu. Garmin Connect je k dispozícii na vašom počítači alebo kompatibilnom mobilnom zariadení.

Index smart váha

Váha vášho aktívneho života

Vykročte k zdravšiemu ja s Index smart váhou, s metrikami, na ktorých záleží. Meria váhu, body mass index (BMI), percento telesného tuku, percento vody v tele, hmotu kostí a svalovú hmotu. Váha Index je pripojená cez Wi-Fi, čo umožňuje bezdrôtovú synchronizáciu údajov do Garmin Connect, bezplatnej online fitness komunity.

porovnávacia tabuľka VIVO

Garmin Slovensko, 2020