vívomove 3/3S

vívomove® 3/3S 

Hybridné smart hodinky so skrytým dotykovým displejom.

ikony
séria vívomove 3/3S

Zaľúbite sa do vzhľadu série vívomove 3. Tieto hybridné smart hodinky sú k dispozícii
v 2 veľkostiach - kombinujú tradičný vzhľad analógových hodiniek so základnými smart funkciami, na ktoré sa môžete spoľahnúť, že udržia krok s vaším životom. Rôzne zdravotné a wellness funkcie vám umožňujú sledovať všetko od stresu po aktuálnu úroveň energie vášho tela. Hodinky série vívomove 3 sú k dispozícii v rôznych farbách, ktoré sa hodia ku každému outfitu.

Štýlové a elegantné smart hodinky

Štýlové a elegantné smart hodinky

Displej inteligentných hodiniek, ktorý bol navrhnutý podľa tradičných analógových hodiniek, sa objaví len vtedy, keď ho potrebujete. Pri dotyku displeja sa ručičky dynamicky pohnú a zväčšia priestor displeja.

Zostaňte v kontakte

Zostaňte v kontakte

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, texty a upozornenia priamo do hodín.

Garmin

Poznajte svoju kondíciu a zdravie

Nalaďte sa na svoje zdravie 24/7. Sledujte úroveň vašej energie, pulz, menštruačný cyklus, stres, spánok, srdcový rytmus, hydratáciu a ďalšie.

remienky

Vylepšite svoj štýl

Či uprednostňujete športový vzhľad alebo trochu luxusu, je ľahké spojiť váš štýl s vymeniteľnými doplnkovými remienkami pre vaše fitness hodinky. Prejdite zo silikónu na kožu a späť ihneď - bez potreby nástrojov.

Garmin Connect™

Garmin Connect™

Je čas. Garmin Connect je naša bezplatná online komunita, kde môžete skontrolovať svoj pokrok, pripojiť sa k výzvam, získavať farebné odznaky a dokonca zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí. Porazte včerajšok v dennom počte krokov. Trénujte na najbližších 5K, 10K alebo polmaratón s odborným tréningom a dynamickým tréningovým plánom. Sledujte podrobnosti menštruačného cyklu. Garmin Connect je k dispozícii na vašom počítači alebo kompatibilnom mobilnom zariadení.

Index smart váha

Váha vášho aktívneho života

Vykročte k zdravšiemu ja s Index smart váhou, s metrikami, na ktorých záleží. Meria váhu, body mass index (BMI), percento telesného tuku, percento vody v tele, hmotu kostí a svalovú hmotu. Váha Index je pripojená cez Wi-Fi, čo umožňuje bezdrôtovú synchronizáciu údajov do Garmin Connect, bezplatnej online fitness komunity.

porovnávacia tabuľka VIVO

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.