vívomove® Trend 

BUĎTE VŽDY ELEGANTNÁ.

Hybridné hodinky vívomove® Trend ponúkajú klasický analógový štýl s dômyselne skrytým displejom. Je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch a kombinuje smart, fitnes a zdravotné funkcie pre aktívny životný štýl.

ikony vívomove Trend
séria vívomove Trend
VÝDRŽ BATÉRIE

Vychutnajte si dlhší pohyb vďaka batérii, ktorá vydrží až päť dní v režime smart hodiniek a až o deň dlhšie v režime hodiniek, v ktorom ručičky ukazujú len čas. Hodinky môžete pohodlne nabíjať pomocou bezdrôtových nabíjačiek Qi (predávajú sa samostatne).

ELEGANTNÉ HODINKY

Hodinky vívomove® Trend sú k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch. Majú lunetu z nehrdzavejúcej ocele, vypuklé sklíčko a pohodlný silikónový remienok, takže sú ideálnym spoločníkom do práce, na víkend - skrátka kamkoľvek. Navyše sú kompatibilné so štandardnými 20 mm rýchloupínacími remienkami.

SKRYTÝ DISPLEJ

Skrytý celočíselný displej sa zobrazí len vtedy, keď ho potrebujete. Pri interakcii sú ručičky hodiniek posunuté horizontálne, aby neprekážali pri čítaní skrytého dotykového displeja.

Motivácia k cvičeniu
a zdravšiemu
životnému štýlu.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným telefónom Apple® alebo Android™ môžete na hodinky prijímať e-maily, textové správy a upozornenia. Po spárovaní s telefónom so systémom Android môžete dokonca odpovedať na správy.

BEZKONTAKTNÍ PLATBY GARMIN PAY
BEZKONTAKTNÍ PLATBY GARMIN PAY

Zadajte do hodiniek odtlačok svojej kreditnej karty a plaťte rýchlo a jednoducho pomocou bezkontaktnej služby Garmin Pay. Vaša peňaženka je vždy po ruke. Službu podporuje väčšina slovenských bánk, podrobnejší zoznam nájdete tu.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete kontaktom poslať správu o svojej aktuálnej polohe ručne alebo automaticky. Na to slúži integrovaná funkcia detekcie nehody, ktorá sa aktivuje počas outdoorových aktivít.

ODPOČÍTAVANIE A STOPKY
ODPOČÍTAVANIE A STOPKY

Priamo na zápästí máte vždy k dispozícii funkciu stopiek alebo odpočítavania.

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™
APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™

Sledujte informácie o svojom zdraví a kondícii, spojte sa s priateľmi a súťažte s nimi, získavajte odznaky plnením výziev a oveľa viac - to všetko zadarmo v aplikácii pre smartfóny.

Užitočné informácie
pre lepší život.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Počas dňa môžete sledovať úroveň energie v tele, aby ste vedeli, kedy máte dostatok energie na pohyb a kedy ste vyčerpaní a potrebujete si dobiť baterky dobrým nočným spánkom. Funkcia dosahuje hodnoty od 0 do 100.

MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA

Hodinky nepretržite merajú vašu srdcovú frekvenciu a v pokojovom režime vás môžu upozorniť, ak je príliš nízka alebo príliš vysoká. Údaje o srdcovej frekvencii tiež pomáhajú určiť, akú námahu vynakladáte počas aktivít.

SLEDOVANIE SPÁNKU A JEHO SKÓRE
SLEDOVANIE SPÁNKU A JEHO SKÓRE

Získajte podrobný obraz o svojom spánkovom cykle zaznamenávaním dĺžky a kvality spánku. Hodinky rozpoznávajú aj spánkové fázy a okrem pohybu a srdcovej frekvencie dokážu monitorovať aj údaje pulzného oxymetra.

PULZNÝ OXYMETER
PULZNÝ OXYMETER

Pomocou snímača pulzného oxymetra si kedykoľvek počas dňa alebo noci počas spánku náhodne skontrolujte nasýtenie krvi kyslíkom, aby ste zistili, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

SLEDOVANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU
SLEDOVANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU

Zistite, či je váš deň plný pokoja, pohody alebo stresu. Pripomienka odpočinku vás dokonca vyzve, aby ste vykonali krátke dychové cvičenie, keď sa budete cítiť vystresovaní.

DYCHOVÉ CVIČENIA
DYCHOVÉ CVIČENIA

Keď sa potrebujete upokojiť alebo sústrediť, môžete spustiť dychovú aktivitu. Hodinky budú merať úroveň stresu a dýchanie, aby vám pomohli lepšie pochopiť, ako dýchate.

MONITOROVANIE ZDRAVIA ŽIEN
MONITOROVANIE ZDRAVIA ŽIEN

Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať svoj menštruačný cyklus alebo tehotenstvo. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu a ďalšie informácie. Podrobnosti si môžete prezerať a zaznamenávať aj na zápästí.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbali pitný režim. Môžete si dokonca nastaviť automatický cieľ príjmu tekutín na základe toho, ako veľmi ste aktívni a koľko sa počas dňa potíte.

MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA
MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA

Hodinky merajú a zaznamenávajú frekvenciu dýchania počas dňa a počas spánku. Hodinky obsahujú aj dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu správne dýchať alebo zmierniť vysoký stres.

Fitness funkcie, ktoré vyhovujú vášmu životnému štýlu.

PRIPOJENIE GPS
PRIPOJENIE GPS

Pripojte GPS z kompatibilného smartfónu a podrobne sa venujte športovým aktivitám, ako je beh, cyklistika, turistika alebo in-line korčuľovanie.

VEK PODĽA KONDÍCIE
VEK PODĽA KONDÍCIE

Táto funkcia Pacepro využíva váš biologický vek, týždennú intenzívnu aktivitu, pokojovú srdcovú frekvenciu a BMI na odhad vášho veku na základe úrovne vašej kondície. Funkcia obsahuje aj tipy, ako znížiť svoj kondičný vek.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY

Funkcia Minúty intenzívnej aktivity vám poskytne lepší prehľad o tom, v ktorej časti dňa a počas ktorých aktivít ste získali najviac.

PREDNAHRATÉ SPORTOVÉ FUNKCIE
PREDNAHRATÉ SPORTOVÉ FUNKCIE

Zmeňte svoj tréningový režim pomocou profilov aktivít pre jogu, silový tréning, kardio, plávanie v bazéne a ďalšie.

MOTIVÁCIA K ZLEPŠENIU KONDÍCIE
MOTIVÁCIA K ZLEPŠENIU KONDÍCIE

Hodinky vívomove® Trend zaznamenávajú vaše kroky, vystúpané poschodia, spálené kalórie, minúty intenzívnej aktivity a ďalšie údaje. Údaje môžete dokonca synchronizovať medzi rôznymi hodinkami Garmin.

Určené na každodenné používanie.

ODOLNÉ PROTI VODE
ODOLNÉ PROTI VODE

Hodinky sú vhodné na plávanie, takže si ich môžete vziať na plávanie, do sprchy alebo do kúpeľov.

MALÉ ĽAHKÉ PREVEDENIE
MALÉ ĽAHKÉ PREVEDENIE

Vďaka ľahkému telu, ktoré meria len 40 mm, si ho na zápästí všimnete už len preto, že skvele vyzerá.

Garmin Connect
Zmeňte štýl vďaka vymeniteľným remienkom.
Instagram
Sledujte nás a inspirujte se na Instagrame®.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.