vívosmart® 

STARAJTE SA O SVOJE ZDRAVIE A KONDÍCIU

Garmin vívosmart® 5 je malý a praktický fitnes náramok, ktorý kombinuje inteligentné, zdravotné a fitnes funkcie, ktoré vás motivujú k väčšiemu pohybu a zdravšiemu životnému štýlu.

ikony vívosmart 5
séria vívosmart 5
ČITATEĽNÝ DISPLEJ, JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

V porovnaní s predchádzajúcou generáciou sme zväčšili displej o 66 % a zväčšili textový displej. Okrem toho je ovládanie náramku veľmi jednoduché a intuitívne vďaka dotykovej obrazovke a jednému klasickému tlačidlu.

VYMENITEĽNÉ REMIENKY

Náš fitness náramok má ľahko vymeniteľné remienky. Ak sa niečo stane s remienkom alebo len chcete zladiť štýl náramku so svojím oblečením, nie je nič jednoduchšie ako náramok v sekunde vymeniť. 

DRŽÍ S VAMI KROK MNOHO DNÍ

Majte prehľad o svojom zdraví vďaka až 7-dňovej výdrži batérie v režime inteligentných hodiniek. 

Motivácia k cvičeniu
a zdravšiemu
životnému štýlu.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Náramok neustále monitoruje vašu srdcovú frekvenciu a v pokojovom režime vás môže upozorniť, ak je príliš nízka alebo vysoká. Tieto údaje tiež pomáhajú určiť, aké úsilie vynakladáte počas aktivít.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Funkcia ukazuje stav energie organizmu, ktorý je výsledkom rovnováhy medzi záťažou a regeneráciou. Funkcia dosahuje hodnoty od 0 do 100. 

PULZNÝ OXYMETER
PULZNÝ OXYMETER

Pomocou pulzného oxymetra si kedykoľvek počas dňa alebo noci počas spánku náhodne skontrolujte nasýtenie krvi kyslíkom, aby ste zistili, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Pomocou aplikácie Garmin Connect™ získate skóre založené na kvalite spánku a tipy, ako ju môžete zlepšiť. Môžete dokonca sledovať rôzne fázy spánku, srdcovú frekvenciu, stres, okysličenie krvi alebo dýchanie.

ZAŤAŽENIE ORGANIZMU
ZAŤAŽENIE ORGANIZMU

Náramok nepretržite meria úroveň záťaže tela pomocou variability srdcovej frekvencie. Pri vysokom zaťažení vás dokonca nabáda ku krátkemu odpočinku s kontrolovaným dýchaním. 

DYCHOVÉ CVIČENIA
DYCHOVÉ CVIČENIA

Pri únave alebo dlhodobej sústredenej činnosti môžete použiť dýchacie cvičenia, ktoré sú súčasťou funkcií hodiniek. Počas cvičenia budú hodinky monitorovať úroveň stresu a dýchanie, aby ste mali predstavu o účinku cvičenia. 

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbali pitný režim. Môžete si dokonca nastaviť automatický cieľ príjmu tekutín na základe toho, koľko sa počas aktivít potíte. 

MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA
MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA

Sledujte svoje dýchanie počas dňa, počas spánku, počas dychových cvičení a počas cvičenia jogy. 

FUNKCIE PRE ŽENY
FUNKCIE PRE ŽENY

Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať aj svoj menštruačný cyklus alebo priebeh tehotenstva. Zaznamenajte si príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu. 

FITNESS VEK
FITNESS VEK

Táto funkcia využíva biologický vek, týždennú vysokointenzívnu aktivitu, pokojovú srdcovú frekvenciu a BMI alebo percento telesného tuku na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než v skutočnosti ste. Môžete tiež získať tipy, ako znížiť svoj fitness vek.

Meranie pohybových
aktivít, vrátane jogy.

MOTIVÁCIA K ZLEPŠENIU KONDÍCIE
MOTIVÁCIA K ZLEPŠENIU KONDÍCIE

Náramok vívosmart® 5 sleduje vaše kroky, minúty intenzívnej aktivity, spálené kalórie a ďalšie údaje. Všetky potrebné štatistiky budete mať priamo na zápästí. 

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

Pomocou náramku môžete zaznamenávať chôdzu, beh, jogu, pilates, fitnes cvičenia, dychové cvičenia, posilňovanie a ďalšie. 

PRIPOJENIE GPS
PRIPOJENIE GPS

Náramok ponúka možnosť využívať GPS z pripojeného kompatibilného telefónu na presnejšie meranie aktivít, ako je chôdza, beh alebo bicyklovanie. 

Smart
funkcie.

INTELIGENTNÉ OZNÁMENIA
INTELIGENTNÉ OZNÁMENIA

Ak je zariadenie spárované s telefónom, môžete čítať textové správy, e-maily a oznámenia priamo na displeji. V prípade spárovaných telefónov so systémom Android™ OS môžete dokonca odpovedať na správy pomocou jednej z rýchlych odpovedí.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po pripojení k telefónu sú k dispozícii bezpečnostné funkcie Detekcia nehody (počas vybraných outdoorových aktivít) a Asistencia, ktoré v núdzovej situácii automaticky pošlú vybraným kontaktom správy s informáciami o aktuálnej polohe. 

DENNÍK GARMIN CONNECT™
DENNÍK GARMIN CONNECT™

Tréningový denník vo forme webovej a mobilnej aplikácie. Aplikácia Garmin Connect ukladá, vyhodnocuje a zdieľa zdravotné a tréningové údaje, ktoré možno merať pomocou zariadenia. 

Vhodné
na celodenné nosenie.

STUPEŇ ODOLNOSTI VOČI VODE
STUPEŇ ODOLNOSTI VOČI VODE

Fitness náramok je vodotesný do 5 ATM, takže ho môžete mať na zápästí aj počas plávania alebo sprchovania. 

Garmin Connect
Zobrazte si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™
Instagram
Sledujte nás a inspirujte se na Instagramu®.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.